Gdzie dobrze zjeść?      Zobacz na mapie

Jasionka

Jasionka 908d

Miejsc: 42 (wewnątrz), 0 (zewnątrz)

Bar w Jasionce znajduje się przy drodze Rzeszów – Lublin w budynku stacji paliw Lotos w pobliżu Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka.


Bar jest czynny w godz.8-20⁰⁰ i może przyjąć jednorazowo 42 gości. Bar posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Bar słynie z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i wielu innych dań kuchni polskiej. Bar oferuje całą gamę smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio i w miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantując sprawną obsługę i tanie, smaczne jedzenie. Rezerwacja mile widziana. Kierowca i pilot obsługiwani gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.