Gdzie dobrze zjeść?      Zobacz na mapie

Pilzno nr 2

Pilzno, ul. Bujnowskiego 60

Miejsc: 110 (wewnątrz), 30 (zewnątrz)

Bar Taurus nr 2 w Pilźnie znajduje się przy ul. Bujnowskiego 60 przy drodze krajowej nr 73, na trasie Pilzno – Jasło. Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 110 gości a w sezonie letnim dodatkowo na zewnątrz 30. Posiada duży, ogrodzony, monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię.

W budynku, w którym znajduje się bar funkcjonuje dom weselny i motel. W domu weselnym organizowane są wesela i inne imprezy okolicznościowe na 160 gości. Motel posiada 10 pokoi i 27 miejsc noclegowych. Miejsce to jest kompleksem gdzie można nie tylko dobrze zjeść, zrobić zakupy czy zorganizować przyjęcie weselne, firmową imprezę integracyjną w plenerze, ale także wypocząć w komfortowych warunkach jakie oferuje motel.


Wokół baru znajdują się estetycznie urządzone tereny zielone z alejkami spacerowymi, a także firmowe „Ranczo" czyli teren rekreacyjny, na którym odbywają się festyny i imprezy okolicznościowe. Na państwa życzenie teren ten może zostać w całości wynajęty na imprezę zamkniętą, którą od strony gastronomicznej profesjonalnie obsłuży bar. 


Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Bar oferuje wiele innych smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio i w miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi .


Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.