Gdzie dobrze zjeść?      Zobacz na mapie

Rzeszów

Rzeszów, ul. Podkarpacka 190

Miejsc: 130 (wewnątrz), 20 (zewnątrz)

Bar Taurus w Rzeszowie wchodzący w skład kompleksu gastronomiczno- hotelowego znajduje się przy drodze krajowej E371. W skład obiektu wchodzą: bar firmowy i motel.


Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 130 gości, a w sezonie letnim dysponuje dodatkowo 20 miejscami na zewnątrz. Posiada duży, ogrodzony, monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Motel dysponuje 11 pokojami i 26 miejscami noclegowymi.


Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i wielu innych dań kuchni polskiej. Bar oferuje całą gamę smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio
i w miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 


Bar organizuje wesela, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe dla 100 gości. Posiada nowocześnie wyposażone zaplecze kuchenne i doświadczonych pracowników co gwarantuje profesjonalne przygotowanie zamówionej usługi.
Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.