Czchów

Czchów, ul. Sądecka 6

Miejsc: 60 (wewnątrz), 36 (zewnątrz)

Bar Taurus Czchów położony jest nad Dunajcem w pobliżu pola namiotowego i zapory w Czchowie, przy drodze krajowej nr 75, na trasie Jurków - Nowy Sącz.

Położony w zaciszu rzeki Dunajec i jeziora Czchowskiego służy podróżnym a także wczasowiczom i wędkarzom. Bar jest czynny od 7.00 do 23.00 i może przyjąć jednorazowo 60 gości. W okresie lataoferujemy Państwu ogródek zewnętrzny z z parasolami. Posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Można tutaj ucieszyć podniebienie za sprawą dobrze znanej golonki podkarpackiej z Pilzna, schabu po pilzneńsku czy pierogów pilzneńskich z borówkami i wieloma innymi daniami kuchni polskiej. W ofercie baru znajdują się także dania rybne jak: pstrąg czy łosoś. Nawet najbardziej wybredni znajdą tu coś smacznego.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannością oraz z wysokiej jakości produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Taurus, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W lokalu zakupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.

Lokal przyjmuje zamówienia dla zorganizowanych grup turystycznych.

W przypadku grup powyżej 20 osób zestaw promocyjny dla KIEROWCY I PILOTA za 1 gr. powyżej 35 uczestników zestaw promocyjny za 1 gr dla KIEROWCY, PILOTA I JESZCZE JEDNEJ OSOBY. Istnieje możliwość zamówienia specjalnych zestawów dla uczestników wycieczki w niższych cenach . By móc uzyskać rabat konieczna jest rezerwacja miejsc z wyprzedzeniem poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną .

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.