MOP Chechło

A4 kierunek Wrocław-Katowice

Miejsc: 37 (wewnątrz), 24 (zewnątrz)

Bar Taurus Chechło znajduje się w miejscu obsługi podróżnych (MOP CHECHŁO) przy trasie A4 na trasie Wrocław - Katowice koło Gliwic.

 

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 36 osób na sali wewnętrznej . W okresie lata oferujemy Państwu ogródek zewnętrzny z parasolami. Obiekt posiada duży, monitorowany parking. W bezpośrednim sąsiedztwie jednostki gastronomicznej znajduje się budynek sanitariatów z większą ilością toalet co jest bardzo istotne dla dużych grup podróżnych, wycieczek. Bar Taurus słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Można zjeść szybko oraz w miłej atmosferze.

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannością oraz z wysokiej jakości produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Taurus, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W lokalu zakupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.

Lokal przyjmuje zamówienia dla zorganizowanych grup turystycznych.

W przypadku grup powyżej 20 osób zestaw promocyjny dla KIEROWCY I PILOTA za 1 gr. powyżej 35 uczestników zestaw promocyjny za 1 gr dla KIEROWCY, PILOTA I JESZCZE JEDNEJ OSOBY. Istnieje możliwość zamówienia specjalnych zestawów dla uczestników wycieczki w niższych cenach . By móc uzyskać rabat konieczna jest rezerwacja miejsc z wyprzedzeniem poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.