MOP Bagno

A4 kierunek Kraków - Tarnów

Miejsc: 33 (wewnątrz), 48 (zewnątrz)

Bar  Taurus Bagno znajduje się w miejscu odpoczynku podróżnych (MOP BAGNO) przy trasie A4 na trasie Kraków - Tarnów koło Brzeska.

 

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 33 osoby na sali wewnętrznej , 40 osób na sali zewnętrznej która doskonale sprawdza się w okresie letnim jak i późnej jesieni. W okresie lata oferujemy Państwu ogródek zewnętrzny z parasolami. Obiekt posiada duży, monitorowany parking. W bezpośrednim sąsiedztwie jednostki gastronomicznej znajduje się budynek sanitariatów z większą ilością toalet co jest bardzo istotne dla dużych grup podróżnych, wycieczek. Bar Taurus słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Można zjeść szybko oraz w miłej atmosferze.

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannością oraz z wysokiej jakości produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Taurus, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

W lokalu zakupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.

Lokal przyjmuje zamówienia dla  zorganizowanych grup turystycznych.

 

W przypadku  grup  powyżej 20 osób zestaw promocyjny  dla KIEROWCY I PILOTA za 1 gr. powyżej  35 uczestników zestaw promocyjny za 1 gr dla KIEROWCY, PILOTA I JESZCZE JEDNEJ OSOBY. Istnieje możliwość zamówienia  specjalnych zestawów  dla uczestników  wycieczki w niższych  cenach  . By móc uzyskać rabat konieczna jest  rezerwacja miejsc  z wyprzedzeniem poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.