Ładna k/Tarnowa

Ładna 5

Miejsc: 136 (wewnątrz), 30 (zewnątrz)

Bar Taurus Ładna znajduje się przy drodze krajowej nr 4 w bliskim sąsiedztwie Tarnowa.

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowa 135 gości , a w sezonie letnim dysponuje dodatkowo 30 miejscami na zewnątrz baru. Posiada duży , monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Bar stanowi element kompleksu hotelowo – gastronomicznego, w którym znajduje się dodatkowo trzygwiazdkowy hotel, sklep i sala konferencyjna z 60 miejscami. Kompleks hotelowo – gastronomiczny w Ładnej jest miejscem gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy , zorganizować przyjęcie weselne lub firmową imprezę integracyjną w plenerze i wypocząć w komfortowych warunkach jakie oferuje hotel.

Hotel posiada 23 klimatyzowane pokoje i 47 miejsc noclegowych.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannością oraz z wysokiej jakości produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Taurus, producenta wyrobów tradycyjnych z Pilzna, których 16 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Lokal przyjmuje zamówienia dla zorganizowanych grup turystycznych.

W sąsiedztwie baru znajduje się dom weselny , w którym organizowane są wesela i inne imprezy okolicznościowe na 250 osób. Dom weselny otoczony jest terenem zielonym z alejkami spacerowymi i miejscem do grillowania. Dom weselny posiada elegancki i estetyczny wystrój. Wesela słyną z profesjonalnej obsługi i wykwintnych potraw na każdą kieszeń.

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.