Dom Weselny Taurus w Ładnej

Dom Weselny Taurus w Ładnej to niezwykła przestrzeń oddalona, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta Tarnów, gdzie z dala od miejskiego szumu i zgiełku zorganizujecie przyjęcie weselne Waszych marzeń.

Profesjonalna obsługa, wyśmienita polska kuchnia oraz świetna zabawa może zagwarantować Wam - Państwu Młodym jak i Waszym gościom niezapomniane chwile w naszym lokalu.

Lokal oferuję dwie sale: balową oraz dla biesiadników, którzy mogą zasiąść przy okrągłych jak i prostokątnych stołach w liczbie do 250 osób.

Obiekt posiada także własne zaplecze hotelowe. W komfortowych i przestronnych pokojach, wyposażonych w łazienkę możemy zapewnić 47 miejsc noclegowych.

Starannie przygotowane menu przez doświadczonych kucharzy zadowolą każde najbardziej wymagające podniebienie. W naszej ofercie znajdziecie zarówno pyszne dania kuchni polskiej, tradycyjną małą goloneczkę tak zwaną strzałkę
z której słynie „Taurus” jak i przysmaki kuchni międzynarodowej. Nowoczesne trendy w daniach weselnych nie są obce naszym kucharzą, jednak pozostajemy otwarci na indywidualne preferencje kulinarne Par Młodych, dostosowując menu weselne do ich potrzeb i wymagań.

Dom weselny otoczony jest terenem zielonym z alejkami spacerowymi. Wnętrze lokalu to elegancki, ciepły i estetyczny wystrój w stylu nowoczesnym z elementami glamour. Doświadczony zespół z przyjemnością pomoże w organizacji dodatkowych atrakcji weselnych taki jak wiejski stół jak i stół słodkości.

Serdecznie zapraszamy

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.