MOP Golina Wielka

S5 kierunek Wrocław -Poznań

Miejsc: 76 (wewnątrz), 0 (zewnątrz)

Bar Taurus Golina Wielka znajduje się w miejscu odpoczynku podróżnych (MOP GOLINA WIELKA) przy drodze ekspresowej S5 na trasie Wrocław- Poznań w okolicy Rawicza

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 76 osób na sali wewnętrznej . W okresie lata oferujemy Państwu ogródek zewnętrzny. Obiekt posiada duży, monitorowany parking. W bezpośrednim sąsiedztwie jednostki gastronomicznej znajduje się budynek sanitariatów z większą ilością toalet co jest bardzo istotne dla dużych grup podróżnych, wycieczek. Bar Taurus słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Można zjeść szybko oraz w miłej atmosferze.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze starannością oraz z wysokiej jakości produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Taurus, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W lokalu zakupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.

Lokal przyjmuje zamówienia dla zorganizowanych grup turystycznych.

W przypadku zamówień dla grup powyżej 20 osób zestaw promocyjny dla KIEROWCY I PILOTA za 1 gr. powyżej 35 uczestników zestaw promocyjny za 1 gr dla KIEROWCY, PILOTA I JESZCZE JEDNEJ OSOBY. Istnieje możliwość zamówienia specjalnych zestawów dla uczestników wycieczki w niższych cenach . By móc uzyskać rabat konieczna jest rezerwacja miejsc z wyprzedzeniem poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną .

Tel. +48 533 481 650
email:bargolina@stan-taurus.com.pl
adres :S5 kierunek Wrocław -Poznań

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.