Specjalna oferta dla Kierowców autokarów i Pilotów wycieczek

Specjalna oferta dla Kierowców autokarów i Pilotów wycieczek

W przypadku zamówień powyżej 20 osób zestaw promocyjny dla kierowcy. 
Powyżej 40 osób, zestaw promocyjny dla kierowcy i pilota.
Powyżej 50 osób zestaw promocyjny dla pilota, kierowcy i jeszcze jednej osoby.


Szczegółowe menu oraz warunki płatności uzgadniamy indywidualnie. Służymy szeroką ofertą i elastycznym podejściem. Zarezerwuj miejsce i zamów zestawy obiadowe dla grupy wycieczkowej już dziś. Wyszukaj na naszej mapie lokal znajdujący się na tracie Twojej podróży i zadzwoń.
W naszych barach Taurus położonych przy często uczęszczanych szlakach komunikacyjnych takich jak: autostrada A4, A1, trasa do przejścia granicznego w Barwinku i wielu drogach krajowych przez cały rok gościmy grupy zorganizowane (wycieczki szkolne, pielgrzymkowe, krajoznawcze), a także rodziny, odwiedzające malownicze regiony naszego kraju. Wszystkim zapewniamy smaczny, szybki i niedrogi posiłek oraz chwile odpoczynku w przyjaznej atmosferze.
Przy autostradach „Taurus” dołączył do sieci wielkich koncernów branży gastronomicznej, z którymi może śmiało konkurować ze swoją zdrową, tradycyjną, domową kuchnią.
Placówki gastronomiczne, do których Państwa zapraszamy należą do Firmy „Taurus” z Pilzna.

Dostępne zestawy obiadowe: POBIERZ

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.